АКЦІЮ ЗАКІНЧЕНО

Маєте затишний заклад, що не схожий на інші? Чи магазин, де ви дбайливо підбираєте асортимент різноманітних крафтових продуктів? Вклали багато часу і зусиль у розвиток власної справи та створили дійсно унікальне місце?

Настав час отримати захист для вашого бренду — зареєструвати торгову марку!

Чому так важливо зареєструвати торгову марку?

Знак для товарів і послуг — це не просто позначка, яка відрізняє ваші товари або послуги від пропозицій конкурентів, а й метод комунікації зі споживачем, а також невід'ємна частина ціннісної пропозиції, коли ви напрацювали певну репутацію і ваші товари або послуги асоціюються із якістю або статусом.

Тому торгова марка має комерційну цінність, яку можна оцінити і розмір якої залежить від ставлення споживачів до бренду. Грошовий еквівалент цієї цінності може отримати тільки та особа, яка володіє усіма майновими та немайновими правами на цей об'єкт інтелектуальної власності.

Немає правила, що зобов'язує реєструвати торгову марку, проте, як показує практика, не варто зволікати, адже економія при відмові від реєстрації — уявна, а витрати під час спорів, в т.ч. і судових, із власниками схожої до вашої торгової марки — цілком реальні. Якщо хтось випередить вас і зареєструє знак подібний вашому — це ставить вас у складне становище: починаючи із залежності від дій інших осіб та фінансових витрат на компенсації правовласникам, закінчуючи загрозами вашому бізнесу і неможливості використовувати торгову марку.

Переваги реєстрації торгової марки

Право використовувати доменне ім'я в зоні .UA
Захист вашого бренду і продукції
Збільшення доданої вартості
Можливість розширення бізнесу та побудови мережі або франчайзингу
Право дозволяти чи забороняти використання вашої торгової марки
Право переслідувати в судах виробників контрафакту
Право стягувати компенсації
Захист від недобросовісної конкуренції
Захист комерційних інтересів
Захист від репутаційних ризиків
Захист у митних реєстрах
Перехід вашої торгової марки в актив, що має певну вартість

Спеціальна різдвяна пропозиція для надзвичайних закладів

2300
грн.
2500
грн.
У вартість входить не тільки реєстрація, а й попередній ретельний патентний пошук та розробка стратегії реєстрації вашої торгової марки, а також cупровід вашої заявки, аж до рішення експертизи та підготовка відповідей на запити патентного відомства.
Замовити реєстрацію
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося із вами протягом 30 хвилин для того, щоб проконсультувати вас стосовно процедури реєстрації торгової марки.